2013

Internasjonal LC-prøve 27. april 2013

Dommer 1: Heikki Seppälä, Finland

Dommer 2: Paula Seppälä, Finland

Prøveleder: Thomas Klokkerhaug

NKKs representant: Ivar Kvale

 
Plass:
 Navn:  Poengsum: Anm:
 1 Just So Kalahari Cheeta Club
 77,75
 Cert/Cacil
 2 Velikij Ozerov
 72,25 Cert/Res-Cacil
 3
 Mantsikka Jekka
 69,5 
 4 Chovboda Zvezda av Adelrose
 68 
 5 Caika Velikaja av Adelrose
 67,75 
 6 Velikij Nikita
 67 
 7 Scheztaya Seven Seas of Rhye  65,75 
 8 Chernak's a Goo Ing
 65,5 
 9 Velikij Ninotschka
 63,25 
 10 Fils du Vent du Grand Fresnoy
 60 

 

 

2012

Nasjonal LC-prøve Nannestad 16. juni 2012

Dommer 1: Steinar Mathisen

Dommer 2: Thomas Klokkerhaug

 Plass: Navn: Poengsum: Anm:
 1 Fils Du Vent Gran Fresnoy
 69,75 Cert
 2 Cardas av Fjascho
 62,25 
 3 Ataham av Fjascho
 57,25 

 

Resultater borzoi Vårprøven Mansrud Østfold 29. april 2012

Dommer 1: Judges: Frank Schmidt (DE)

Dommer 2: Heike Schwarz (DE)

Prøveleder: Steinar Mathisen

NKKs representant: Andreas Lyng

 
Plass:
 Navn: :
 Poengsum: Anm:
 1 Mantsikka Kortschinov 89,75 Cert, Cacil
 2 Chernak's A Goo Ing 88,75 Cert, ResCacil, NLCCH
 3
 Russkiy Azart Optimist Premier Maksimum 84 
 4 Tzarina av Fjascho 81,25 
 5 Cardas av Fjascho 79 
 6 Lynx Winds of Joy 78,25 
 7 Lynx Midnight Sun 75 
 8 Lynx Sun Godess 68,25 
 9 Lynx Miracle of Love 64,25 

 

 

2011

Høstprøven Mansrud Østfold 11. september 2011

Dommer 1: Geir Kristiansen, Norge

Dommer 2: Lars Johansen, Danmark

Prøveleder: Andreas Lung

NKKs representant: Lisbeth Roos

Sekretariat: Eva Kristine Wiik

 Navn: Poeng: Plass: Anmerkning:
 Varja Karenin av Fjascho
 80,5
 1 Cert
 Staraja Russa Jaroslavna
 80 2 
 Tzarina av Fjascho
 78,5 3 
 Borhan Carmani av Adelrose
 78,5 4 

 

Varja Karenin av Fjascho og Staraja Russa Jaroslavna

 

Høst prøven Mansrud i Østfold 13 september:

Dommer 1:

Tapsa Helpi, Finland

Dommer 2:

Geir Kristiansen, Norge

Prøveleder: Thomas Klokkerhaug

NKKs representant: Helge Foss

Pilot: Arnfinn Skaar og Knut Kristian Johansen

Sekretariat: Eva Kristine Wiik

Vinner av høst prøven Borzoier, Lynx Miracle of Love:

 

 Eier og hund: Løp 1 Løp 2 Totalt: Plass
 

NUCH Lynx Miracle of Love

14.12.2006, S14513/2007, Eier: Elisabet Jonsson, Södra Såneby 220,

S68694 Rottneros, Sverige, Oppdretter: Elisabet Jonsson, Sverige

                                                     

               87             

           84.5                      85.75       

         1   

cert

cacil    

 

S NUCH Lynx Midnight Sun

20.08.2006, S58676/2006, Eier: Elisabet Jonsson, Södra Såneby 220,

S68694 Rottneros, Sverige, Oppdretter: Elisabet Jonsson, Sverige

            82.5        86.5    84.5

 

   2

cert

R-cacil

 

INT CH N FIN SUCH Hinschkas Unique at Lynx

28.02.2003, S51878/2003, Eier: Elisabet Jonsson, Södra Såneby 220,

S68694 Rottneros, Sverige, Oppdretter: Tomas Miralles, Frankrike                                        

      86                       81.5                  83.75                  

     

 

    3

 

                    

 

SLCCH Angel-Eyes

01.10.2006, S18476/2006 , Eier: LARS-GÖRAN CHRISTIANSEN,

BÖKEBERG 209, 312 92 LAHOLM, SVERIGE, Oppdretter: MATS

KJELLIN, SUNDSVALL

      81     84.5   82.75  4
 

Lynx Sun Godess

20.08.2006, S58674/2006, Eier: Elisabet Jonsson, Södra Såneby 220,

S68694 Rottneros, Sverige, Oppdretter: Elisabet Jonsson, Sverige

   78.5   84   81.25   5
 

Borhan Carmani av Adelrose

06.04.2007, 13595/07, Eier: Agnetha Olsen, Hjemli, 2337 Tangen,

Oppdretter: Hanne Klûver, Gålåsvn. 11 3. 2320 Furnes

   83   78.5   80.75   6

Yermoloff’s Krilatka

03.09.2005, S26405/2005, Eier: YVONNE LJUNGSTRÖM

GLEMMINGEVÄGEN 23 27021 GLEMMINGEBRO SVERIGE, Oppdretter:

DAN ANNELI PERSSON KINNAHILT SVERIGE                                

       83.5                                   73.5                            78.5              7              
 

DE S DKLCCH Baruschka’s Kungur

16.05.2005, S16403/2009, Eier: LARS-GÖRAN CHRISTIANSEN,

BÖKEBERG, 209 312 92 LAHOLM, SVERIGE, Oppdretter: SABINE

SCHÖNFELDT TYSKLAND

    66    80.5     73.25       8
 

SLCCH DKUCH Dikaja Brodjag

24.04.2005, S34195/2005, Eier: YVONNE LJUNGSTRÖM,

GLEMMINGEVÄGEN 23, 27021 GLEMMINGEBRO, SVERIGE,

Oppdretter: YVONNE LJUNGSTRÖM, SVERIGE

    Nullet   
 

Lynx Moon Legend

01.10.2008, S17998/2008, Eier: Elisabet Jonsson, Södra Såneby 220

S68694 Rottneros, Sverige, Oppdretter: Elisabet Jonsson, Sverige

  Trukket   

title

Click to add text, images, and other content