Utstillingsresultater 2010

 

Norsk Dobermanklubb Letohallen 30.12.2010

Dommer: Leif Lehmann Jørgensen

Antall: 0+2

 BIR BIG4: Lynx Lady of the Night
 BT2: Tishzkova's Ish-Thi

NKK Lillestrøm (Nordisk Vinner 2010) 27.11.2010

Dommer: Barbka Novak

Antall: 7+9

 BIR BIG3: Stravi A Kind Of Magic  BIM: Tishzkova's Ianisha
 BH2: Scheztaya Blindmandreams BT2: Velikij Natalja
 BH3: Legende's Patrician Ibaby I Am Ladn
 BT3: Scheztaya Word-Of-Wisdom
  BT4: Borscana Sonata Arctica

  Velikij Natalja Nordisk Junior vinner og cert

Orkanger Hundeklubb 13.11.2010

Dommer: Per Iversen

Antall: 0+1

 BIR BIG4: Varja Karenin av Fjascho

 

Norsk Dalmatinerklubb Leto 31.10.2010

Dommer: John Muldoon

Antall: 5+4

BIR: Le Sphinx Killing Heroes
 BIM: Lynx Lady of The Night
BH2: Lynx Kara Kirisj  BT2: Amuri-Pajkos Glorka
  BT3: Anniehoods Aangels Gloria

 

Norsk Miniatyrhundklubb Leto 30.10.2010

Dommer: Brit Schøne-Brodwall

Antall: 5+5

BIR: Tishzkova's Ianisha
BIM: Le Sphinx Killing That Cat
BT2: Amuri-Pajkos Gorka

BT3: Anniehoods Aangels Gloria
 
BT4: Lynx Lady of The Night
 

 

NKK Tromsø 16.10.2010

Dommer: Lisbet Utke Ramsing

Antall: 1+1

BIR: Krestovaskaja Braveheart
 BIM: Carabida's Centenial Dream

 

NKK Hamar 09.10.2010

Dommer: Elisabet Janzon

Antall: 3+4

BIR: Tishzkovas's Ianisha
BT2: Amuri-Pajkos Gorka

 

NKK Rogaland 11.09.2010

Dommer: Iren Naarits

Antall: 0+1

BIR: Amuri-Pajkos Gorka

 

NMK Lier 05.09.2010

Dommer: Karin Hedberg

Antall: 3+3

BIR: Stravi A Kind of Magic  BIM: Tishzkova's Ianisha
  BT2: Rosco's Inferno

 

Norsk Bearded Collieklubb Støren 29.08.2010

Dommer: Åke Cronander

Antall: 3+1

BIR: Kazar Ural
BH2: Kazar Rurik
BH3: Kazar Tengis

 

Klubben For Større Selskapshunder Drammen 29.08.2010

Dommer: Salvatore Tripoli

Antall: 1+1

BIR: Stravi A Kind of Magic  BIM: Tishzkovas Ilija

 

Trøndelag Selskapshundklubb 28.08.2010

Dommer: Guido Vandoni

Antall: 1+0

BIR: Kazar Rurik

 

Norsk Leonbergerklubb Drammen 28.08.2010

Dommer: Leif Ragnar Hjorth

Antall: 1+2

 BIR: Stravi A Kind of Magic
 BIM: Rosco's Inferno

 

NKK Oslo 15.08.2010

Dommer: Frans Gerritsen

Antall: 7+9

 BIR: Stravi A Kind of Magic
 BIM: Jaroslav Dusty Diamond
 BH2: Le Sphinx Killing That Cat  BT2: Bistraya Bri av Adelrose
  BH3: Chenko av Fjascho

 

NKK Oslo 14.08.2010

Dommer: Anne MacDonald

Antall: 7+12

 BIR: Jaroslav Dusty Diamond
 BIM: Stravi A Kind of Magic
 BT2: Japejukan Krasivaja Kira  BH2: Jelistaz Painted Pilgrim
 BT3: Lynx Winds of Joy BH3: Jaroslav Duke's Descendant
 BT4: Amuri-Pajkos Gorka
 BH4: Al Wintar's Wargir

 

Autoriserte Hundedommeres forening Oslo 07.08.2010

Dommer: Bjørg Foss

Antall: 0+2

BIR: Tichzkovas Ianisha

 

Norsk Terrierklubb Nesbyen 01.08.2010

Dommer: Hans Almgren

Antall: 3+2

 BIR: Chenko av Fjascho
 BH2: Aria's Satchmo at Le Sphinx

 

Irsk Ulvehundklubb Nesbyen 31.07.2010

Dommer: Rita Reyniers

Antall: 3+2

 BIR: Chenko av Fjascho
 BH2: Aria's Satchmo at Le Sphinx

Norsk Eurasierklubb Vålerbanen 25.07.2010

Dommer: August de Wilde

Antall: 1+2

 BIR: N UCH Lynx Morning Glory
 BIM: Borhan Carmani av Adelrose
 BT2: N S UCH Bistraya Bri av Adelrose
 

 

Moss og Omegn Hundeklubb 24.07.2010

Dommer: Allan Pepper

Antall:1+2

 BIR: Borscana Sugar Rush
 BT2: Rosco's Inferno

 

Karmøy Hundeklubb 24.07.2010

Dommer: Ruiz Rodriguez, Francisco

Antall: 2+0

 BIR: Chenko av Fjascho
 BH2: Le Sphinx Killing Heroes

 

Åsnes og Omegn Hundeklubb 24.07.2010

Dommer: Leni Finne

Antall: 1+2

 BIR: Lynx Morning Glory
 BT2: N S UCH Bistraya Bri av Adelrose

 

NMK Rotvoll 04.07.2010

Dommer: Barbara Ruth Smith

Antall: 3+7

 BIR: N S UCH Kazar Rurik
 BIM: Varja Karenin av Fjascho
 BH2: Kazar Tengis
 BT2: N UCH Kazar Slava
 BH3: INT FIN EST LV LT N UCH EST W-06 Zevz Iz Razdolia
 BT3: CIB FI EE LV LT N CH Tarijemiran Chelestje
 BH4: Yegorov Karelia
 BT4: CIB, FI, EE, LV, LT, BY & RU UCH Zola Iz Razdolia

 

NKK Trondheim 03.07.2010

Dommer: Wislavska Misterka-Kluska

Antall: 4+7

 BIR: CIB FI EE LV LT N CH Tarijemiran ChelestjeBIM: N S UCH Kazar Rurik
 BT2: Yegorov Karelia
BH2: INT FIN EST LV LT N UCH EST W-06 Zevz Iz Razdolia
 BT3: S UCH Moor Racing OffraBH3: Kazar Tengis
 BT4: CIB, FI, EE, LV, LT, BY & RU UCH Zola Iz Razdolia BH4: F S UCH Yegorov Avalanche

 

 

Oppdal Hundeklubb 20.06.2010

Dommer: Johan J Juslin

Antall: 0+1

 BIR: N S UCH Kazar Rurik

 

Gauldal Hundeklubb 19.06.2010

Dommer: Hans Lehtinen

Antall: 1+0

 BIR: N S UCH Kazar Rurik

 

NKK Drammen 05.06.2010

  Dommer: Lisbeth Campbell, Norway

 Antall: 3 + 10

 Bir,cacib: Stravi a Kind of Magic Bim,cert,cacib: Lynx Morning Glory
  BTK 2: Lynx Winds of Joy

 

Norsk Greyhound klubb,Hurdal. 23.05.2010

  Dommer: Mr. Tesics, Hungary

 Bir,cert: Tishzkova's Ianisha Bim: Stravi A kind of Magic
 Btk 2: Lynx Lady of The Night  Bhk 2,cert: Borhan Carmani av Adelrose
 Btk 3: Lynx Winds of Joy  Bhk 3: Lynx Moon Legend

Norsk Myndeklubb Hurdal 22.05.2010

  Dommer: Sanda Terzic, Croatia

 Bir, BIS IV: Stravi A Kind of Magic Bim,cert: Tishzkova's Ianisha
 Bhk 2,cert: Lynx Moon Legend Btk 2: Lynx Lady of The Night
  Btk 3: Lynx Winds of Joy
  Btk 4: Lynx Morning Glory

NKK Kristiansand 08.05.2010

Dommer: Broek, Andrè Van Der

Antall: 4+6

 Bir,cacib, Big III: N.S.Ch.Stravi A Kind of Magic Bim,cert,cacib: S.Ch.Jelistaz Simblemyne
 Bhk 2,cert,r-cacib:Dk. Ch. Zaranov Evlasij Frodorovtj Btk 2,r-cacib: Dk.Ch.Zaranov Ekatarina Bellanova
  Btk 3: Japajukan Kielletyleikit
  Btk 4:  Tishzkova`s Ianisha

 

Norsk Doberman Klubb Stange 25.04.2010

Dommer: Lisbet Campbell

Antall: 3+4

 

 Bir,cert: Lynx Morning Glory Bim,cert: Lynx Moon Legend
  Bhk 2: Borhan Carmani av Adelrose

Førde Brukshund Klubb. 24.01.2010

 

Dommer: Zorica Salijevic

Antall: 1+1

 

 Bir,cert: Chenko av Fjascho Bim: Yagudina`s Star-dust

Norsk welsh corgi klubb,Stange. 24.04.2010

 

Dommer: Dr. Rita Trainin

Antall: 1+3

 Bir,cert: Kozlowski`Kicha

Surnadal og Rindal hundeklubb. 24.04.2010

 

Dommer: John Muldoon

Antall: 1

 Bir,cert: Varja Karenin av Fjascho

NKc int. Bergen 17.04.2010

 

Dommer: Espen Engh

Gruppedommer: Per Iversen

Antall: 2+2

 

 Bir,cacib, Big II: N.S.Ch. Stravi A Kind of Magic Bim,cert,cacib: Tishzkova`s Ianisha
 Bhk 2,cert: Zavva av Fjascho 

 

 

   

NKc int. Harstad 20.03.2010

 

Dommer: Margaret Davis

Antall: 1+4

 

 Bir,cacib: Sizarka av Fjascho Bim,Cacib: Pomzoi Starchief
 Btk 2,cert,r-cacib: X-Mira av Fjascho 
 Btk 3: X-Slora av Fjascho 
 Btk 4: Volga Karenin av Fjascho 

 

NKc int. Bø i Telemark. 20.02.2010

 

Dommer: Kurt Nilsson

Antall: 4+6

 

 Bir,cacib:N.S.Ch. Stravi A Kind of Magic Bim,cert,cacib: Japejukan Krasivaja Kira
 Bhk 2,cert,r-cacib: Scheztaya Blindmandreams Btk 2,r-cacib: X-Mira av Fjascho
 Bhk 3: Pomzoi Starchief Btk 3: Bistraya Bri av Adelrose
 Bhk 4: Zavva av Fjascho Btk 4:

 

Norsk Boxer klubb,Letohallen. 13.02.2010

 

Dommer: Eli-Marie Klepp

Antall: 1+2

 Bir,cert: Bristraya Bree av Adelrose

 

 Bristraya Bree av Adelrose ble BIG 3

Norsk Grand Danois klubb,Hellerud. 31.01.2010

 

Dommer: Valerie Hutton

Antall: 2+3

 Bir,cert: Catarina av Fjascho Bim,cert: Al Wintar`s Wintar
 Btk 2: Tishzkova`s Ish-thi Bhk 2: Zavva av Fjascho

Norsk Bernersennenhund klubb,Letohallen. 17.01.2010

 

Dommer: Ramalho, Diogo

Antall: 1

 Bir: Yosarya av Fjascho

Norsk dobbermann klubb,Letohallen. 16.01.2010

 

Dommer: Nils Molin

Antall: 1

 Bir,cert: Yosarya av Fjascho

 

  NY Norsk Champion Yosarya av Fjascho